Bilde av Bølgen kulturhus, natt

Bølgen Kulturhus ble åpnet lørdag 10. oktober 2009, og er tegnet av Niels Torp Arkitekter. Huset har en bølgende takkonstruksjon som en duvende dønning, derav navnet Bølgen. Kulturhuset ligger på det gamle kaiområdet i indre havn i byen, og har panoramautsikt utover Larviksfjorden i sør. Huset rommer konsertsaler, møterom, galleri, kino, kiosk og restaurant.

Ansatte

Christian Lorentzen
Konstituert daglig leder/ Arrangementsjef
christian@bolgenkulturhus.no
tlf. 414 41 695‬

Anne Marte Espeseth
Kinosjef
annemarte@bolgenkulturhus.no
tlf. 977 38 561

Eli R. Kjendalen
Konferanseansvarlig
eli@bolgenkulturhus.no
tlf. 915 48 353

Linn Ambjørnsen
Markedssjef
linn@bolgenkulturhus.no
tlf. 456 93 537‬

Tone Kjeseth Larsen
Ressursplanlegger
tone@bolgenkulturhus.no
tlf. 952 31 767

Jan Lindgård
Miljø og driftsansvarlig
jan.lindgard@bolgenkulturhus.no
tlf. 971 97 009

Kim Samuelsen
Restaurantsjef Sanden
kim@bolgenkulturhus.no
tlf. 988 07 458

David Blikstad
Teknisk ressursplanlegger
david.blikstad@bolgenkulturhus.no
tlf. 996 18 040‬

Lisbeth Fevang
Arrangementsvert
lisbeth@bolgenkulturhus.no
tlf. 458 51 326

Espen Solum
Lys- og AV-tekniker
espen@bolgenkulturhus.no
tlf. 900 48 832

Stig N. Andersen
Grafisk designer / markedskoordinator
stig@bolgenkulturhus.no
tlf. 952 45 063

Tove Høeg
Billettsalg/ skrankebetjening
billett@bolgenkulturhus.no
tlf. 331 72 400

Fatou N’guessan
Økonomimedarbeider
fatou@bolgenkulturhus.no
tlf. 990 87 686‬

Christine F. Nøstdahl
Markedskoordinator
christine.fn@bolgenkulturhus.no
tlf. 900 44 889

ikon av brevdue

Få med deg alt som skjer på Bølgen!

Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få spesialtilbud og siste nytt.

Vi bruker opplysningene til relevante e-poster om kulturhuset. Du kan når som helst melde deg av listen.

Kultur rett i innboksen?

Få med deg alt som skjer på Bølgen!

Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få spesialtilbud og siste nytt.

Innhold

Snarveier

Praktisk informasjon her

Hva er åpningstidene?

Jeg vil arrangere noe!

Jeg ønsker å leie lokale!

Siste nytt fra Bølgen →