Bølgen Kulturhus ble åpnet lørdag 10. oktober 2009, og er tegnet av Niels Torp Arkitekter. Huset har en bølgende takkonstruksjon som en duvende dønning, derav navnet Bølgen. Kulturhuset ligger på det gamle kaiområdet i indre havn i byen, og har panoramautsikt utover Larviksfjorden i sør. Huset rommer konsertsaler, møterom, galleri, kino, kiosk og restaurant.

Ansatte

Camilla Svendsen
Daglig leder
camilla.svendsen@larvik.kommune.no
tlf. 414 08 869

Anne Marte Espeseth
Kinosjef
annemarte@bolgenkulturhus.no
tlf. 977 38 561

Christian Lorentzen
Arrangementsjef
christianL@bolgenkulturhus.no
tlf. 414 41 695‬

Linn Ambjørnsen
Markedssjef
linn@bolgenkulturhus.no
tlf. 456 93 537‬

Tone Kjeseth Larsen
Produksjonsleder
tone@bolgenkulturhus.no
tlf. 952 31 767

Eli R. Kjendalen
Konferanseansvarlig
eli@bolgenkulturhus.no
tlf. 915 48 353

Kim Samuelsen
Restaurantsjef Sanden
kim@bolgenkulturhus.no
tlf. 988 07 458

Dagfinn Apelland
Lydtekniker/ vikarierende driftsjef
dagfinn@bolgenkulturhus.no
tlf. 906 86 161

Lisbeth Fevang
Arrangementsvert
lisbeth@bolgenkulturhus.no
tlf. 458 51 326

Espen Solum
Teknisk sjef
espen@bolgenkulturhus.no
tlf. 900 48 832

Stig N. Andersen
Grafisk designer / markedskoordinator
stig@bolgenkulturhus.no
tlf. 952 45 063

Tove Høeg
Billettsalg/ skrankebetjening
tove.hoeg@bolgenkulturhus.no
tlf. 331 72 400

Fatou N’guessan
Økonomimedarbeider
fatou@bolgenkulturhus.no
tlf. 990 87 686‬

Jan Cato Skjelbred
Lydtekniker
jancato@bolgenkulturhus.no
tlf. 458 00 232

Christine F. Nøstdahl
Markedskoordinator
christine.fn@bolgenkulturhus.no
tlf. 900 44 889

Få med deg alt som
skjer på Bølgen!

Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få spesialtilbud og siste nytt.

Vi bruker opplysningene til relevante e-poster om kulturhuset. Du kan når som helst melde deg av listen.