Leonard Cohen – The Flame

Dette er en unik forestilling som byr på et tristessehumoristisk perspektiv på livet gjennom Cohens musikk.

I motsetning til tradisjonelle hyllester, kombinerer denne forestillingen musikk med dype og personlige refleksjoner med humor og et glimt i øyet. Publikumsomtalene beskriver den som en “skikkelig vitaminbombe” og en “lykke-pille».


gjevsteater.com

https://vimeo.com/manage/videos/1064635538

TORSDAG 04.02 • 19.00 • SANDEN SCENE

PRIS: 320,- TIL 350,-

Praktisk informasjon

Varighet: 70min. uten pause

Bar & kiosk

Baren åpner minimum 1 time før flesteparten av våre konserter/ forestillinger. I arrangementsbaren får du kjøpt drikke og enkel snacks. I de tilfellene baren ikke er åpen så er kiosken som regel åpen. Kiosken følger åpningstidene til kinoen. Mer om åpningstider og annen info her.

BILLETTER

Billetter til alle scener, inkludert Sanden Scene, kjøpes på billettkontoret i foajeen eller aller helst på forhånd via våre nettsider.

På Bølgen kan du betale med Visa, Mastercard og Vipps. Ved innslipp viser du enten papirbillett, billett du har printet ut hjemme, eller elektronisk billett på mobil. Les mer om billetter her.

Jul på Bølgen!

Skap gode minner med de du er glad i, sammen med oss!

Billettslipp!

Kultur rett i innboksen?

Få med deg alt som skjer på Bølgen!

Meld deg på nyhetsbrevet vårt og få spesialtilbud og siste nytt.

Innhold

Snarveier

Praktisk informasjon her

Hva er åpningstidene?

Jeg vil arrangere noe!

Jeg ønsker å leie lokale!

Siste nytt fra Bølgen →